AKILLI EV SİSTEMLERİ

AKILLI EV SİSTEMLERİ

Teknolojinin hızla gelişmesiyle, evlerimiz de bu gelişime ayak uydurarak dönüşüm geçiriyor.

Aydınlatma, ev aletleri, akıllı TV’ler vb. ev aletleri, enerji tasarrufu, konfor konusunda bilinçli ve etkili karar vermemizi sağlayan sistemler haline geliyor.

Firmamız akıllı ev sistemlerinin kilitlerini açarak, müşterilerimizin evlerini kontrol etmelerini ve etkileşim kurmalarını değiştiren akıllı ev çözümlerinin yapı taşlarını sağlıyor.

Tatilde veya dışarıdayken uzaktan evinizi kontrol etmenizi sağlıyor. Gelişmiş uygulamalarımızla en üst düzey güvenlik sağlıyoruz.

Akıllı ev sistemleri, kablolu veya kablosuz sistemler aracılığıyla kurulur. Telefon, tablet veya bilgisayar kullanarak internet aracılığıyla uzaktan kontrol edebilirsiniz.

Akıllı ev sistemleri birbirlerine bağlıdır. Tek bir noktadan erişim sağlayabilirsiniz. Televizyon, ışıklar, kameralar vb. cihazlarınızı tek otomasyon sistemi üzerinden kontrol edebilirsiniz. Ayrıca kendinize göre zaman çizelgesi de ayarlayabilirsiniz.

Akıllı ev sistemleri, hayatınızı kolaylaştırarak yapmanız gereken görevleri otomatik olarak yapar. Bazı sistemler evlerin içerisine de kuruluyor. Bazıları ise kendi isteğinize bağlı sonradan da eklenip, kurulabiliyor. Akıllı ev sistemlerimizi uygulamalar, sesli komutlar, yapay zekâ veya otomasyon kullanarak çalıştırabilirsiniz.

 

AKILLI EV SİSTEMLERİ NASIL KULLANILIR

Akıllı ev sistemleri, internete bağlı cihazlar aracılığıyla kullanılır. Elektronik arayüzü sayesinde Google Asistan veya farklı bir uygulama üzerinden de uzaktan kontrol edebilirsiniz. Cihazlarımız, hareket ve ısıyı izleyen sensörlere sahiptir. Cihazınızda değişikli yapmak için, ışık anahtarları, motorlu valfler gibi uzaktan kontrol etmenizi sağlayan motorlar fiziksel mekanizmaları tetikler.

Ev Otomasyonu 3 şekilde çalışır.

  1. İzleme: Cihazlarınızda ki akıllı uygulama aracılığıyla dışarıdayken ya da tatildeyken bile uzaktan kontrol edip, izlemenize olanak sağlıyor.
  2. Kontrol: Cihazlarınızı istediğiniz her yerden online kontrol etmenizi sağlıyor.
  3. Otomasyon: Yazılımsal olarak birbirini takip eden faaliyetler ile yöneterek arttırmayı sağlıyor.

 

AKILLI EV ALETLERİ

Akıllı Termostatlar: Ev otomasyonu ile birlikte kullanılabilir. Evi ısıtmada ve havalandırma klimasından sorumludur.

Akıllı Kilit: Elektromanyetik kilittir. Cihazınızdan talimat vererek kapı kilitlemek ve açmak için tasarlanmıştır.

Akıllı Aydınlatma: Enerji verimliliğini kontrol ederek, güvenli bir şekilde aydınlatma teknolojisidir.

Yukarıda bahsettiklerimiz dışında birçok akıllı ev aletleri vardır.

Gelişmiş teknolojileri takip ederek, en iyi akıllı ev sistemleri kuruyoruz. Firmamızın profesyonel çalışmaları ile müşterilerimize en iyi akıllı ev teknolojilerini sunuyoruz. Tecrübeli kadromuz ile akıllı ev sistemleri kuruyoruz. Ekonomik olarak uygun ve cazip fiyatlarla, akıllı ev sistemlerinden faydalanmak isterseniz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.