Bodrum Klima Servisi

Bodrum Klima Servisi

Bodrum Klima Servisi ile klimalarınız artık daha hızlı servis hizmetine tabi olacak. Çünkü servisimiz sizlerin klima hizmetine en hızlı şekilde müdahale eden ender servislerden biridir. Bölgede de sayılı firmalardan biri olarak yıllardır aynı şekilde kaliteli hizmetlerimize deva etmekteyiz. 7 gün 24 saat hizmet mantığıyla gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Klimalar bakımı düzenli bir şekilde yapıldığı sürece kolay kolay arıza yapmayan cihazlardır. Ancak yine de sonuçta elektrikle çalışan her cihaz gibi bunlar da arızaya maruz kalabilirler. Bundan dolayı da mutlaka rutin bakımlarının aksatılmadan yapılması gerekir. Tecrübeli ve işinde uzman bir personel yapısı sayesinde altından kalkamayacağımız iş yoktur.

Garanti Kapsamlı Hizmet

Garantili servis hizmeti, Bodrum Klima Servisi firmamızın değişmeyen ve gerçek anlamda sadece sizlerin çıkarı doğrultusunda sunulmakta olan bir hizmettir. Klimalarınıza uyguladığımız her servis hizmetine 1 yo süre ile garanti hizmetimiz bulunuyor. Buna yedek parça değişimi de dahildir. Bunun haricinde yine sadece işçilik dahi olsa fark etmeksizin klima servisi olarak sizlere Bu hizmetlerimizi sunmaya devam edeceğiz.

Klimalarınızın zamanla yaptığı arızalardan bir tanesi de gaz basıncının düşmesidir. Bu da tamamen borularda oluşan kaçaklar ya da basınç düşmesi ile kendini gösterir. Bu durumda belirgin bir şekilde klimaların performansında düşüş gelişir. Bunu da fark etmemek imkânsızdır. Böyle bir durumla karşılaşır ve bir an önce bu arızanın tamir edilmesini isterseniz servisimiz her zaman burada sizleri bekliyor olacaktır.

Orijinal Yedek Parça

Bodrum Klima Servisi, her zaman yedek parça değişiminde orijinallikten yana bir servistir. Elbette ekonomik yönden düşünmek gerekirse yan ürün yedek parçalar da size bir kurtarıcı gibi görünebilir. Ancak orijinal olmayan bir yedek parça ile sadece günü kurtarabilirsiniz. Daha fazlasını beklemek imkansızdır. Bu imkansız olduğu gibi ileriki dönemlerde klimanızda daha farklı arızalar ile baş başa da kalabilirsiniz.

Klimalarınızın arızalı olan parçasının orijinali ile değişmesi bu denli önemli bir konudur aslında ve bundan dolayı da sözleri bu konuda uyarmak isteriz.

Tüm bu hizmetlerimizi göz önünde bulundurularak su an tek yapmanız gereken bizlere ulaşmak ve hizmetlerimizden faydalanmaktır.