Erkek Gömlek, Mont ve Pantolon Seçiminde Öne Çıkan Trendler

Erkek Gömlek, Mont ve Pantolon Seçiminde Öne Çıkan Trendler

Erkek giyimde hem klasik hem spor çizgiye hitap eden olmazsa olmaz parçalar arasında gömlek ve pantolon öne çıkıyor. Bunun dışında mont modelleri, mevsim koşullarının soğuğa döndüğü dönemlerde kurtarıcıdır. Peki klasik giyimde, gardıropların odak noktası olan pantolon ve gömleklerde nasıl bir çizgi belirlemelisiniz? Ceket ve mont modellerinde nasıl bir seçim yapmalısınız? 2023 erkek giyim modasında mont, pantolon ve klasik gömlek tarafında öne çıkan trendlere bakalım.

Erkek Gömleklerde Hangi Tarzlar Önde?

Erkek gömlek seçeneklerinde, kesim formuna göre regular ve slim modeller ilgi görüyor. Bunun dışında büyük beden gömlek modelleri bazı erkeklerin seçimi oldu. Peki kumaş ve tasarım noktasında hangi erkek gömlek seçenekleri ön planda? Klasik erkek gömlek modelleri, özel günlerde, iş yaşamında erkeklere hitap ediyor. Erkek klasik pantolon ile birlikte çarpıcı bir şekilde kombine edilebilen erkek gömlek seçenekleri, fark yaratmak isteyenlere hitap ediyor.

Klasik erkek gömlek modelleri dışında keten ile oxford, ilgi gören ürünler arasında yer alıyor. Gömlek ceket konsepti, desenli ve sade gömlek modelleri farklı giyim tarzlarının yanında önemli birer tamamlayıcı. Kumaş kalitesi bakımından saf pamuklu erkek klasik gömlek, keyifli ve sağlıklı bir kullanım sunuyor. Kısa kollu gömleklerse özellikle yaz aylarının vazgeçilmezi konumunda.

Mont ve Ceketlerde Seçim Yaparken Bunlara Dikkat

Erkek mont ve ceket modellerinde, tüm stillere hitap eden yenilikçi seçimler yapmak sizi bir adım öne çıkarabilir. Erkek ceket modelleri dört mevsime uygun modeller, stilinizi ön plana çıkarmayı sağlayacak. Modern ve konforlu bir çizgi arayanlar için, tüm kombinlerle uyumlu tarz ortaya koyacak erkek ceket montlar içinde kadife, keten, örme, bomber modelleri öne çıkıyor. Beden formu olarak slim fit ile regular fit modellerin yanında büyük beden erkek ceket mont seçenekleri de ilgi görüyor. Kapitone ceket, mevsimlik ceket ve kışlık erkek ceket mont modellerini de tercih edebilirsiniz.

Erkek Pantolonlarda Klasik Çizgi Göz Kamaştırıyor

Erkek pantolon modelleri hem günlük kullanıma hitap eden hem de özel günlerde, davetlerde tercih edilen parçalar. Rahatlığı hissederken aynı zamanda şıklığı yaşamayı sağlayan modeller, dört mevsime ve her ortama hitap eden tasarımlar içeriyor. Erkek klasik pantolon kesim ,kumaş ve diğer özelliklerine göre geniş bir spektrum içeriyor. Peki öne çıkanlar neler? Slim, regular, chino, klasik ve kadife modeller erkek pantolon seçeneklerinde popülerdir. Ancak erkek klasik pantolon, zamansız bir çizgi yakalamak isteyenlerin tercihi oldu.

Erkek klasik gömlek, klasik pantolon ve ceket mont modellerinde üst düzey kalite arıyorsanız, Marks & Spencer online satış mağazasına göz atmayı unutmayın.