REKLAM ALANI

Google ADS Danışmanlığı (En iyi Dönüşümler) – Furkan DANACI

Google ADS Danışmanlığı (En iyi Dönüşümler) – Furkan DANACI

Google Adwords danışmanlığı, reklamları doğru bir şekilde oluşturmaya ve reklamlardan en iyi şekilde yararlanarak için düzenli olarak tıklanmayı arttırmaya yardımcı olur. Ads olarak da adlandırılan Adwords, anahtar kelimelere göre web sitenizin Google aramalarında daha üst sıralarda yer almasını sağlayan bir hizmettir ve yedi reklam türüne sahiptir. Bunları sıralayacak olursak;

  • Arama ağı reklamları,
  • Görüntülü reklamlar,
  • Video reklamlar,
  • Maksimum performans reklamları,
  • Uygulama reklamları,
  • Özel reklamlar olarak maddeleyebiliriz.

Her bir reklam türünün, her birinin farklı avantajları, ayarları ve izleme yöntemleri vardır. Doğru bir şekilde oluşturulduğunda ve profesyonelce kurulduğunda Adwords reklamcılığının faydaları, potansiyel müşterileri artırabilir. Dolayısıyla satışları da önemli ölçüde arttırabilir.

Google Adwords Danışmanlığı Nedir?

Google Adwords danışmanlığı, reklam kampanyalarını gerektiği gibi yönetmek, izlemek ve optimize eder. Bunun için Google Adwords danışmanlığı alanına hakim ve sektör için hangi reklam türlerinin doğru olduğunu bilen profesyonellerden oluşması gerekir.

Furkan Danacı, Adwords danışmanlık hizmeti sayesinde bir şirketin reklam kampanyaları ne kadar etkin ve verimli olursa, şirketin reklama harcadığı bütçenin getirisi o kadar yüksek olur tezini kanıtlamaktadır. Ayrıca Furkan Danacı ve ekibinin sağlayacağı hizmet, reklamlarınızın performansını iyileştirmenize ve reklamlarınızdan elde ettiğiniz verileri doğru bir şekilde analiz etmenize olanak sağlar.

Google Adwords Neden Önemlidir?

Google Adwords yönetimi bir süreçtir, dolayısıyla firma temsilcilerinden alacağınız geri bildirimler de önemlidir. İşletme sahipleri ve hizmetleriyle yapılan durum değerlendirmelerinden elde edilen bilgileri kullanarak reklam etkinliği en üst düzeye çıkartılmaktadır.

Hangi sektör olursa olsun, reklamların doğru şekilde ayarlanması son derece önemlidir. Sektör için doğru anahtar kelimeleri belirlemek, bu kelimeler için arama hacmini ve rekabeti değerlendirmek, reklam oluşturmaya başlamadan önce yaptığınız ilk araştırmanın bir parçasıdır. Aynı zamanda Google Adwords hizmeti; alaka düzeyi, dikkat çekme ve arama yapanları tıklamaya teşvik etmeyi içerir.

Reklamın doğru zamanlarda gerçekleştirilmesi, reklamınızın başarısı için çok önemlidir. Ancak potansiyel müşterilerle ilk etkileşimi yaratan şirketlerin veya blogların web sitesidir. Bir sitenin güven uyandırması ve kullanıcı deneyiminin yüksek olması, kullanıcıların bir firmayla iletişime geçerken veya bir ürün satın alırken davranışlarında da büyük etkiye sahiptir. Bu noktada Furkan Danacı, Adwords hizmetinde web sitenizin kullanıcı deneyimini iyileştirmeye yönelik önerilerde bulunmaktadır.

Kaynak: https://www.furkandanaci.com/