REKLAM ALANI

Miss Turkey 2021 Birincisi Dilara Korkmaz Kimdir? Nerelidir?

  • 14 Eylül 2021
  • 1.327 kez görüntülendi.
Miss Turkey 2021 Birincisi Dilara Korkmaz Kimdir? Nerelidir?

Miss Turkey 2021 yarışmasında 20 final adayı birincilik için yarıştı. Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen final gecesinde finalistlerden 14 numara Dilara Korkmaz, Türkiye’nin en güzel kızı seçilmeyi başardı. 2021 yılının tescilli güzeli seçilen Dilara Korkmaz, üniversite eğitimine devam etmektedir. Bilindiği gibi Miss Turkey güzellik yarışmasında Türkiye’nin en güzel kızları seçilmektedir. Peki, Miss Turkey 2021 yarışmasının birincisi olan birincisi Dilara Korkmaz kimdir, nerelidir?

Miss Turkey Birincisi Dilara KORKMAZ Kimdir?

Türkiye’nin en güzel kızının seçildiği Miss Turkey yarışmasında birinci olarak gündeme adını yazdıran Dilara Korkmaz 23 yaşındadır. Miss Turkey güzelinin boyu ise 1.77’dir. Miss Turkey 2021 birincisi Dilara Korkmaz, Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi Finans bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

Dilara Korkmaz’ın ablası Dilay Korkmaz ise 2010 yılında Miss Turkey yarışmasında 4. Olmuştu. Aynı yıl Çin’de düzenlenen Miss İnternational yarışmasında 80 aday arasında ilk 15’e girebilmeyi başarmıştı.

Miss Turkey Birincisi Dilara KORKMAZ Nereli?

Miss Turkey 2021 yarışmasının birincisi Dilara Korkmaz Ülkemizi Miss World’de temsil edecek. Dilara Korkmaz Ankaralıdır. Ailesi Arnavut kökenlidir.