Pencereli Kraft Doypack Ambalaj

Pencereli Kraft Doypack Ambalaj

Kraft kağıttan elde edilen ürün koyma kalıplarından biri olan pencereli kraft doypack doypak ambalaj ürünümüzün dış yüzeyi kağıttan imal edilmiştir. İç yüzeyinde ise pencere kısmında naylon kullanımı yapılmıştır. Pencereli kağıttan oluşan doypack kalıplarımız içerisine her türlü gıdayı alır ve taze kalmasını sağlar. Ürünlerimiz sağlığa zararlı herhangi bir madde barındırmaz.

 

Pencereli Kraft Doypack Ambalaj Özellikleri

Pencereli kağıttan elde edilen doypack ürünümüz kraft kağıdından imal edilmiştir. Pencereli kağıt doypack oturan yapıya sahiptir ve gıdaların dik durmasını sağlar. Ürünümüzün diğer özellikleri;

  • Poşet kalınlığı 130 mikron
  • Buzlu pencere ve oturan poşet
  • Yırtma çentiği ve kilitli kapanma şeklindedir. UV ışınlarına, oksitlenmeye, küflenmeye ve nemlenmeye karşı koruyucu etki sağlar. Pencereli olmasından dolayı içerisinde yer alan gıda görülebilir.

Kağıt Pencereli Doypack Ambalaj Ürünleri

Kraft kağıttan elde edilen taşıma ürünümüz içerisinde pek çok gıdayı saklar. Kahve çeşitleri, doğal ürünler, çay, kraker, şekerleme, kuru meyve, kurabiye, kuru yemiş, fındık, cips, toz gıdalar ve evcil hayvan yiyeceklerini pencereli kraft doypack paketinin içerisinde güvenle saklayabilirsiniz. Poşetin alt kısmında yer alan körük sayesinde dik durabilme özelliği taşıyan kağıt doypack, günlük kullanıma da uygundur. Gıdaların tazeliğini yüksek oranda korur.

Pencereli Kağıt Doypack Ambalaj Tasarımı

Pencereli yapısı ile ürünün dışarıdan görülebilmesini sağlayan doypack ürün tasarımı, üst kısmında yer alan kilit sistemi sayesinde her zaman açılıp kapanabilir. Kilitli sistemi ürünün içeride taze kalmasını sağlar. Beyaz pencereli kağıt doypack seçeneği ile kraft renk yerine beyaz da tercih edebilirsiniz. 5 katmanlı yüksek bariyer yapısı sayesinde dışarıdaki havayı içeri almaz. Böylece üründe nemlenme söz konusu olmaz.

Kraft Pencereli Doypak Ambalaj Üretim Özellikleri

Pencereli kağıt doypack ürünü;

  • PE / PET / ALU laminasyonludur.
  • Gıda ile temasa uygun olacak şekilde üretilmiştir.
  • Açılan ve tekrar kapanan kilit sistemi mevcuttur.
  • Açma çentiği sayesinde düzgün bir şekilde açılabilir.
  • İstenen ebatlarda özel üretim yapılır.
  • Üzerine özel baskı uygulanabilir.
  • Poşetlerin renk tonunda farklılık görülebilir. Pencereli kraft doypak ambalaj toptan satışı mevcuttur. Uygun fiyat garantisi ve yüksek kalite ile sizlere sunulan gıda saklama ürünüdür. Uzun ömürlü kullanım sağlayan bir yapıya sahiptir.