PlaySultan’da Bigo Live Elmas İndirim Sezonu Başladı!

PlaySultan’da Bigo Live Elmas İndirim Sezonu Başladı!

PlaySultan, sevilen canlı yayın uygulaması Bigo Live’ın yetkili dijital ürün satıcısıdır. PlaySultan’dan kullanıcılar için sevindirici bir haber geldi. PlaySultan, sınırlı bir süreliğine Bigo Live Elmas ürünlerinde kampanya başlattığını duyurdu.

PlaySultan, dijital ürün ve dijital pin sektöründe ülkemizde en önde gelen platformlardan bir tanesidir. 14 yılı aşkın tecrübesiyle hem yurt içinde hem de yurt dışında pazarın en önemli isimlerindendir. PlaySultan, Bigo Live kullanıcılarını sevindirecek bir haberle karşımıza çıktı ve Bigo Live Elmas ürünlerinde sınırlı süreliğine geçerli olacak indirim kampanyasını duyurdu. Sınırlı süre devam edecek indirimleri kaçırmamak için https://www.playsultan.com/bigo-live-elmas adresini ziyaret etmeyi unutmayın!

Bigo Live Elmas PlaySultan’dan Alınır!

Bigo Live, 2014 yılında Singapur merkezli kurulan bir uygulamadır. Bigo Live, canlı yayınlar açabileceğiniz, yeni insanlarla tanışıp sohbet edebileceğiniz bir uygulamadır. Eğlenip, keyifli vakit geçirebileceğiniz uygulamada dilerseniz canlı yayın açabilir ya da canlı yayın açmış kullanıcıların yayınlarına katılarak izleyebilirsiniz. Bigo Live uygulamasında kendi tarzınıza uygun her türlü içerikte yayın bulmanız mümkün. PUBG Mobile’dan GTA 5’e birçok oyunda yayın yapan yayıncı varken, sohbet yayınları yapan yüzlerce anlık yayıncı bulabilirsiniz. Dünyanın her yerinde kullanılan büyük yayın platformu uygulamasıyla yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Bigo Live üzerinde yayın yapmak isterseniz dilediğiniz gibi yayın yapabilirsiniz. Ayrıca Bigo Live ile iletişime geçerek resmi yayıncıda olabilirsiniz. Böylelikle yayınlardan gelen gelirinizi arttırabilir hem de uzun vadede izleyici sayınızı büyük ölçüde arttırabilirsiniz.

Bigo Live’da canlı yayın açmak ya da canlı yayınları izlemek tamamen ücretsizdir. Dilediğiniz canlı yayına katılıp izleyebilir ve istediğiniz zaman ücretsiz bir şekilde canlı yayın açabilirsiniz. Bunun yanında eğer sevdiğiniz ve keyifle izlediğiniz bir yayıncıya hediye yollamak isterseniz Bigo Live Elmas kullanarak hediye yollayabilirsiniz. Bigo Live Elmas ile yollayacağınız hediyeler hem yayıncının hem de diğer izleyicilerin dikkatini çekecektir. PlaySultan üzerinden en uygun fiyatlı ve en güvenilir Bigo Live Elmas ürünlerini anlık teslimat ile satın alabilirsiniz. Bigo Live Elmas Fiyatı ile e-pinlerinizi doğrudan teslimat ile güvenilir ve çok kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Sınırlı süre için geçerli olan kampanyayı kaçırmamanızı tavsiye ederiz!