REKLAM ALANI

Sakal Ekimi Fiyatları

Sakal Ekimi Fiyatları

Sakal ve bıyık çoğu erkek için özgüven kaynağıdır. Ancak genetik faktörler ve yaşam tarzı gibi faktörler nedeniyle sakalınız dökülebilir, seyrek hale gelebilir ya da sakalınız hiç çıkmayabilir. Bu durum günlük yaşamda sizin için çeşitli sorunlar oluşturabilir. Böyle bir durumda sakal ekimi yaptırmak ve kendinizi daha özgüvenli hissetmek isteyebilirsiniz. Peki, sakal ekimi fiyatları ne kadar? 

Sakal Ekimi İşlemi Maliyetli mi? 

Sakal ekim işlemi hayal ettiğiniz etkileyici görünüme kavuşmanızı sağlayan bir prosedürdür. Sakal ekimi için gereken greftler genelde ense bölgesinden alınır. Operasyon öncesinde sakal çizgisi çizilir ve ihtiyaç duyulan greftler başın doğal saç görünümü bozulmayacak şekilde donör bölgeden çıkarılır.

Sakal ekiminden bir ay sonra ekilen sakallar çıkmaya başlar. Sakallarınızın gürleşmesi için 3 aylık bir sürenin geçmesi gerekir. Ayrıca, sakallarınızın istenen görünüme kavuşması 12 ay sonunda gerçekleşir. Sakal ekimi işlemi de saç ekimi gibi uzmanlık gerektiren bir operasyondur. Bundan dolayı doktorun tecrübesi ve klinik tarafından sunulan tıbbi hizmetler sakal ekimi maliyeti üzerinde doğrudan etkilidir.

Sakal Ekimi Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Sakal ekimi prosedürü yanak ve çene gibi yüzdeki hassas bölgelere uygulandığı için saç ekimine kıyasla biraz daha zordur. İşlemin zorluğu, doktorun tecrübesi, kliniğin sunduğu imkanlar ve ihtiyaç duyulan greft sayısı sakal ekimi fiyatları üzerinde etkin bir rol oynar. Ancak, sakal ekimi maliyetleri konusunda doğru bir veri elde etmek için kişinin mutlaka sakal analizi yapılması gerekir.