Tatlı anılar sürpriz hediye kutuları

  • 16 Kasım 2023
  • 538 kez görüntülendi.
Tatlı anılar sürpriz hediye kutuları

Biriktirmeyi severiz. Kimimiz oyuncakları, kimimiz kitapları, kimimiz ise anlamlı eşyalarla dolu kutuları. Tüm bunları neden biriktirdiğimizin cevabı ise bize iyi hissettiren anılarla dolu olması. Çoktan yaşanmış olanları rafın en görünen yerine bırakıp ya da çekmecede saklayıp özellikle üzgün hissettiğimizde anımsayıp mutlu olma ihtiyacı hissederiz. Arkadaşınıza böyle bir kutu hediye etmek isterseniz ne mi yapabilirsiniz? bodo.com’dan heyecanı katlanarak artan, deneyim sürprizli arkadaşa doğum günü hediyesi kutularından alırsınız. Çünkü deneyim hediyelerinin sembolü olarak sunulan bu kutularda aynı zamanda gelecek var! Yaş günü kutlamaları; aile, arkadaşlar, sevgili, iş arkadaşları, okul arkadaşları gibi bir çevreyi hesaba kattığımızda tüm gün sürebiliyor. Bazıları gece 00’ı geçtikten hemen sonra başlıyor. Hatta en yakınlarımızı, ilk kutlayan biz olalım diye bazen resmen yarışıyoruz. En tatlı yarış, bu olsa gerek. bodo ile dilerseniz e-sertifika alarak tam gece yarısında e-posta yoluyla ilk hediyeyi gönderen siz olabilirsiniz. O saate zaten onun yanındaysanız da önceden sipariş verdiğiniz bodo’nun süslü hediye kutusunu bir anda ortaya koyarsınız. Belki de sabredip herkesle birlikte yapılacak kutlamada, o çok havalı deneyim sürprizini çıkarırsınız. Seçim sizin.

 

Bir kadını en çok mutlu edebilecek hediye önerileri

Türkiye’de böylesine yaratıcı bir hizmet sunan tek platform bodo.com olduğundan, önerilerimiz elbette bodo dan! Arkadaşlığınıza ne denli kıymet verdiğinizi görüyor, size en iyi sonuçları alacağınız sürprizleri anlatmaktan mutluluk duyuyoruz! Genel konuşmak gerekirse bir kadını en mutlu eden hediye, anlaşıldığını hissettiren hediyedir. Benliğinin, kişiliğinin, ihtiyacının, beklentilerinin, hayallerinin, odak noktalarının anlaşılmasından bahsediyoruz. Ayrıca kadınlara kişisel eşya türünden hediye alma fikri, beğenmeme ihtimalinin bu çeşitlilikte fazla olmasından dolayı oldukça riskli. Risk alıp onu da buruk bırakmadan, çok daha neşeleneceği deneyimlere odaklanmalısınız! Öğretmen ise daima dolu hissettiği zihnini rahatlatacak aktivite ya da terapi masajlarını değerlendirebilirsiniz. Öğrenci ise içinde dolup taşan enerjiyi serbest bırakabileceği eğlenceli oyunlara, etkinliklere göz atmalısınız. Anne ise uzun zamandır özlediği, yeni şeyler öğrenme, deneme fırsatı veren sanatsal yahut gastronomi eğitimlerini inceleyebilirsiniz. Spesifik olarak tercih edeceğiniz deneyimin, ona hitap edip etmediğini, bodo’da inceledikten sonra kolayca anlarsınız.

 

Bir kadını en çok mutlu edebilecek hediye fikirleri

Sakince girdiğiniz bodo ana sayfayı, şöyle bir gezindikten sonra heyecanla kendi yaş gününüzün gelmesini dileyeceksiniz! Su üzerinde yüzen hayaller: ‘’Yatta Gün Batımı’’, ‘’İki Kişi için Tarihi Vapurda Terasta Kahvaltı’’. Maceranın bodo hali: ‘’Yamaç Paraşütü Tandem Uçuşu ve Video Çekimi’’, ‘’İki Kişi için Odadan Kaçış Oyunu’’, ‘’İki Kişi için Kumsalda At Binme’’. En rahatlamış hissettiği yer olarak zihnine kazınacak deneyimler: ‘’Asya Yakasında Hint Baş Masajı’’, ‘’İki Kişi için Jazz & Yelken’’, ‘’Asya Yakasında Peeling Vücut Bakımı’’. Deneyimlerin hepsi, birilerinin hayalinde yatan planlardan. Onları sahipleriyle buluşturmak, hediyeniz ile sizin elinizde.