REKLAM ALANI

TELAMAT NEDİR?

TELAMAT NEDİR?

Telamat, uzun yıllardır çanta sektöründe öncü olan bir marka olarak karşımıza çıkmaktadır. Telamat markasının tek hedefi müşterilerinin ihtiyaçlarını gidererek müşteri memnuniyeti sağlamaktır. İşini özenle yapan Telamat, bez çanta üretiminde pek çok markaya öncülük etmektedir. Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda Non-Wowen ve lamine kumaşlardan çanta üretimi yapan bu marka kişiye özel baskılı veya baskısız bez çanta ve bez poşetler tasarlamaktadır. Siz de Telamat hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyor ve üretilen bez çanta modellerini merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Keyifli okumalar dileriz.

Ürünlerimiz

Telamat, bez çanta üretimi yaparken özenli ve planlı bir çalışma yürüterek işini keyifle yapan bir markadır. Kaliteli ve özgün çanta modelleri ile son derece zengin bir sitedir. İçerisinde pek çok bez çanta modeli bulunmaktadır. İlk olarak ultrasonik çanta modelini inceleyebiliriz; Ultrasonik bez çantalar, ultrasonik dikiş yöntemi ile hazırlanan özel çantalardır. Sizlerin renk, boyut ve tasarım taleplerine uygun olarak tasarlanan bu çantalar tamamen sizlere özel olacaktır. Ayrıca sizlerin isteğine göre üretilen ultrasonik bez çanta modellerinin üzerine emprime baskı, ofset baskı, digital baskı, serigraf baskı veya transfer baskı teknikleri ile istenilen görseller baskı olarak uygulanabilmektedir. Bir diğer çanta modelimiz fuar çantalarıdır. Fuar çantaları; markaların tanıtımı yapmaya yarayan çanta modelleridir. Markalar fuarlar sayesinde hem ürünlerini tanıtırlar hem de bilinirliklerini arttırırlar. Fuarlarda pek çok marka bez çantalar dağıtarak marka reklamlarını yaparlar. Telamat markasının önemli ürünü Kraft poşetlerdir. Son zamanlarda özellikle popüler hale gelen Kraft poşetler doğa dostu ve geri dönüşüme uygun olma özellikleri ile dikkat çekmektedirler. Kraft kağıdından üretilen Kraft poşetler çevreyi korumada büyük bir avantaj sağlıyor. Ayrıca kraft poşetler 1 ile 10 kg arasında ürün taşıyabilecek kapasitede üretilmektedir. Güçlü ve dayanıklı yapısı ile ilgi çeken Kraft poşetler pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

İster 500 İster 5000 Adet

Uzun yıllardır çanta sektöründe varlığını sürdüren Telamat markası “İster 500 Adet İster 5000 Adet” mottosuyla siz değerli müşterilere pek çok model sunmaktadır. Telamat markasının mottosundan da anlaşılacağı üzere bu siteden istediğiniz kadar sipariş oluşturabilir ve reklamınızı oluşturmaya başlayabilirsiniz. Tercih edeceğiniz bez çanta modeliyle siz de ambalaj stoğunuzu ve maliyetini azaltma imkanı bulabilirsiniz. Verecek olduğunuz siparişler ile hem reklamınızı yapabilir hem de çevremizin çok daha az zarar görmesine katkıda sağlayabilirsiniz. Telamat sitesi herkese hitap edecek çeşitli modeller barındırmaktadır. Her marka kendi zevkine göre siteden tasarımlar seçebilir ve alışveriş yapabilir.

Siz de kaliteli ve özel tasarıma sahip bez çantalar satın almak istiyorsanız Telamat sitesini inceleyebilir ve onlarca ürün içerisinden kendinize ve markanıza en uygun bez çanta modelini tercih edebilirsiniz. Sitemize aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz:

https://telamat.com/