REKLAM ALANI

Tez Yazdırma Hizmetini Duymuş muydunuz?

Tez Yazdırma Hizmetini Duymuş muydunuz?

Üniversite yıllarında öğrenimine devam eden pek çok öğrenci için büyük bir sorun haline gelen tez yazdırma ve tez hazırlama aşamaları artık bu konuda hizmet veren akademiler sayesinde daha da basit hale geliyor. Tez yazmakta zorlanan bireyler, danışanının güvenliğini öncelik haline getiren akademileri tercih ediyorlar. Bu noktada da size önerebileceğimiz akademilerden biri de: Korelasyon Akademi!

Korelasyon Akademi, yıllar boyu bu sektörde yüzlerce öğrencinin yardımına koşmuş bir akademidir. Korelasyon Akademi’de öncelik danışan, sonrasında kurum gelmektedir. Danışanının güvenli ve profesyonel hizmet almasını sağlamayı ana amaç haline getiren bu akademi, oldukça fazla tercih edilmektedir.

Korelasyon Akademi’yi tercih etmeniz için sebepler:

  • Uzman akademik kadrosu ile hizmet vermektedir.
  • Ücretlendirmeyi danışanı mağdur etmeyecek şekilde, tezi bölümlere ayırarak taksitlendirerek almaktadır.
  • 7/24 iletişimde kalabileceğiniz bir akademidir.
  • Danışanını anlayıp, istekleri doğrultusunda öngörülen projeyi en iyi ve en hızlı biçimde teslim etme anlayışına sahiptir.
  • %100 başarı garantisi sağlamaktadır.

Tez Yazdırma

Tez Danışmanlık İçin Tez Yazdırma Fiyatları Nasıldır?

Tez yazdırma hizmeti sağlayan Korelasyon Akademi, tez yazdırma firması olarak faaliyet gösteren ancak tezlerinizi özel bir acil durum olmadığı durumlarda tek seferde bitirmeyi vaadeden akademilerden ziyade, öğrencilerinin onayına sunmadan hiçbir çalışmayı teslim etmeyen bir firmadır. Tez danışmanlık hizmetini en profesyonel şekilde ilerleten Korelasyon Akademi’nin tez yazdırma ücretlerine gelecek olursak diğer firmaların akabinde oldukça öngörülebilir fiyatlar vaadeder. Akademide, tez yazdırma ücretleri birçok parametrelere göre çeşitlilik göstermektedir. Bu çeşitlilik; içerik, konu, yazım dili, zorluk seviyesi, teslim süresi gibi bir çok sebeplere bağlıdır.

Tez yazdırma ücretleri: lisans tezleri için 3000 TL-5000 TL arası, yüksek lisans tezleri için 9000 TL-25000 TL, doktora tezleri ise 30000 TL-40000 TL arasında değişmektedir. Bu fiyatlar yazdırmak istediğiniz teziniz için net fiyatları belirtmemekle birlikte, tez yazdırma ücretleri hakkında detaylı bilgiyi bizimle iletişime geçip alabilirsiniz.