REKLAM ALANI

Düğün Sezonu Açıldı! Şık Nevresim Takımı Önerileri

  • 31 Mart 2023
  • 436 kez görüntülendi.
Düğün Sezonu Açıldı! Şık Nevresim Takımı Önerileri

Çeyiziniz için Çift Kişilik Nevresim Takımı Seçenekleri 

Yeni evinizdeki önemli detaylardan biri yatak odanızın tasarımı. Karaca farklı stillere hitap eden çeyiz nevresim takımı önerileri ile size bu tasarımda yardımcı oluyor. Desen ve renk konusunda çok farklı alternatifleri bulabileceğiniz Karaca’da zevkinize, beklentilerinize uygun farklı seriler yer alıyor. Bu serilerdeki nevresim takımı, nevresim battaniye takımı, nevresim pike takımı gibi alternatiflerle yatak odanızı tüm mevsimlere hazırlayabilirsiniz. 

Karaca’da nevresim takımları, çamaşır makinesinde yıkanabilen, kolay ütülenebilen pamuk-poliester, kurutma makinesinde kurutulabilen ve kuru temizleme yapılabilen %100 pamuk ve yine %100 pamuk saten kumaşlarla tasarlanıyor. Terletmeyen ve özel yapısı ile sağlıklı bir uyku uyumanızı sağlayan Karaca nevresim takımları, çeyizlik markalar ile beğeninize sunuluyor. Karaca Home başta olmak üzere özel markaların çeyiziniz için hazırlanan tasarımlarını inceleyebilirsiniz. 

Çeyizinizin En Özel Parçaları: Pamuk Saten Nevresim Takımları

Karaca çeyiz hazırlığınızda size özel öneriler sunuyor. %100 pamuk saten kumaşlarla tasarlanan Charm Bold Serisi bu öneriler içinde dikkat çekiyor. Beyaz, lacivert, mavi, hardal, siyah, bej, bordo, antrasit ve gri renk seçenekleri ile Karaca Home Charm Bold Serisindeki nevresim takımları, çeyizinizi tamamlayacak özel çizgilere sahip. İskandinav stilinin sade ve şık görünümünü bu seri ile yatak odanıza taşıyabilirsiniz. 

Karaca Home White Collection Serisi de çeyiz hazırlığında olanlar için en özel seçenekleri sunuyor. Sade çizgileri, picolu, saten ve zincir şeritli, nakışlı seçenekleri ile bu seri beyazın en özel tonlarını keşfetmenize yardımcı oluyor. Çeyiziniz için çok özel seçimler arasında yer alaca bu seride bej ve gri saten geçişler, şeritler dikkat çekiyor. Julio Serisi de özel gelinler için bej ve gri renk seçeneklerine sahip. Fransız Gelini Serisi olarak bilinen bu çift kişilik nevresim takımları, çeyizinizi tamamlamaya hazır. 

Çeyizlik Nevresim Takımlarında Farklı Stiller için Farklı Seriler

Yeni evinizde, yatak odanızda da seçtiğiniz tarza uygun nevresim takımlarını tercih edebilirsiniz. Şehrin dinamik yönü için Urban ve Organik Modern Serileri, doğal bir stil için Natural Serisi, sıcak ve modern bir yatak odası için Retro, Etnik ve Country serileri çeyizlik nevresim setlerinizde seçimleriniz arasında yer alabilir. Ayrıca Karaca nevresim takımları ile farklı desen ve renklerin uyumunu yakalayabilirsiniz.  

Basic to Basic Serisindeki tasarımlar ile düz renklerde nevresim takımlarını tercih edebilir, Pastoral Living, Flower Bomb serilerinde yatak odanızda renkli tasarımları kullanabilirsiniz. Karaca, sahip olduğunuz stile, evinizdeki dekorasyon ayrıntılarına, zevklerinize göre size özel seçeneklerle karşınızda. Toprak, hava, su ve ateş renkleri 4 Element Serisinde çeyizinize farklı bir yaklaşım getirmenizi sağlıyor. 

Yeni evinizde, yatak odanızda şık saten detayları ya da gençliğin dinamizmini tercih edebilirsiniz. Farklı zevkler ve stillere hitap eden Karaca nevresim takımları zengin renk alternatiflerini, yaratıcı desenleri keşfetmenizi sağlıyor. Siz de düğün mevsimiyle birlikte hazırladığınız çeyiz alışveriş listenize Karaca’nın şık nevresim setlerini ekleyebilirsiniz. Kaliteli ve uzun yıllar kullanmaya dayanıklı kumaş seçeneklerinden tasarlanan nevresim takımları, farklı stil seçeneklerini özel modellerle Karaca’da beğeninize sunuyor.