En İyi Zayıflama Uygulamaları

En İyi Zayıflama Uygulamaları

Dünyanın dört bir yanındaki fitness guruları tekrar etmekten yorulmazlar. Aslında aşırı ve radikal diyetlere gerek yoktur, basit bir kalori sayma uygulamaları ile başlayarak yavaş yavaş kilo verebilirsiniz.  Sadece bir güne ne kadar kalori alabileceğinizi anlamanızdır. Ve size yardımcı olacak bir milyon uygulama var.

Kalori sayma uygulamalarının temel prensibi, yediğiniz ve içtiğiniz her şeyi doğru bir şekilde kaydetmektir. Sonuçta, çoğu içecek aynı yüksek kalorili yiyeceklerdir. Yeni başlayanlar için porsiyonun boyutunu ve ağırlığını belirlemek zordur, bu yüzden bir mutfak terazisi almanızı öneririz. Ancak zamanla, öğle yemeğinin ne kadar ağır olduğunu gözle belirleyebileceksiniz.

En iyi zayıflama uygulamaları

Lifesum

Nereden indirilir: Google Play, App Store

lifesumArtıları : Lifesum, günümüzün en trend online slimmer’ıdır. Uygulamanın geliştiricileri, kalorilerin banal toplamının ötesine geçti ve fizyolojik verilerinize, yaşınıza ve kilonuza dayanarak belirli bir beslenme planı seçmenizi önerir. Tabii ki, proteinler, yağlar, karbonhidratlar dikkate alınarak oluşturulur. Öğle yemeği zaten tabağınızdaysa ve değiştirmeyi düşünmüyorsanız, uygulama yemek için en uygun porsiyon boyutunu hesaplar, böylece fazlalık yanlarınızdan aşağı gitmez. Plus Lifesum HealthKit desteğine sahiptir ve istenirse iyi bilinen fitness uygulamalarıyla veri alışverişi yapabilir. Kullanımı kolay, aralarından seçim yapabileceğiniz 10 binden fazla yemek ve ürün var.

Eksileri: İnsan vücudu bir makine değildir ve bir uygulama bir beslenme uzmanı değildir. Ve bir yemek planı ne kadar iyi olursa olsun, yine de bir standart programdır. Ve hormon seviyenizi, kolesterol seviyenizi, fiziksel aktivitenizi ve zihinsel aktivitenizi hesaba katmaz. Ama bir disiplin hesaplayıcısı olarak oldukça iyi!

MyFitnessPal

Nereden indirilir: Google Play, App Store

Artıları: Dünyanın en popüler kalori sayacı, belki de geliştiricilerin bir zamanlar kafası karıştığı ve veritabanına 6 milyon ürün ve ürün eklediği için. Ekranı barkoda doğrultursunuz ve ürünü manuel olarak doldurmanız gerekmez. Ayrıca MyFitnessPal, kullanışlı ve sezgisel bir arayüze, bir BJU hesap makinesine, sık kullanılan gıdaların otomatik olarak ezberlenmesine, HealthKit ile senkronizasyona sahiptir. Ve sonra 350 alıştırma içeren bir bölüm var. Doğru, bu egzersizler, örneğin simülatörler üzerinde çalışmak gibi kuvvet egzersizlerini içermez, bu nedenle kullanıcılar genellikle koşu veya aerobikte yakılan kalorilerin bir analogunu ayarlar.

Eksileri: Uygulamanın çalışması için her zaman İnternet’e ihtiyacı vardır, aksi takdirde seçilen ürün aramada çıkmaz. Örneğin, listede bir ton balıklı sandviç buldunuz. Tam tahıllı ekmek, peynir, domates ve marul ile yapabilirsiniz. Ve temel örnek beyaz ekmek, mayonez, yumurtadan oluşur. Sonuç olarak, yemeklerin kalori içeriği farklı olacaktır.

FatSecret

Nereden indirilir: Google Play, App Store

En iyi zayıflama uygulamalarıArtıları: Aslında, FatSecret MyFitnessPal’e benzer ve sezgisel bir arayüze, kullanışlı bir barkod tarayıcıya ve bir yemek günlüğü tutma yeteneğine sahiptir. Ancak burada kilo vermede herhangi bir ilerleme olup olmadığını kontrol etmek için farklı haftaların istatistiklerini karşılaştırabilirsiniz. FatSecret’te ayrıca tablodaki hem mevcut hem de geçmiş ağırlığı sabitleyebilirsiniz. BJU’ya ek olarak, program şeker, lif, sodyum, kolesterol miktarını da dikkate alır. Belirli bir fiziksel aktivite türünü tıklarsanız, kalori harcamasını da işaretleyebilir. Ancak bunların sadece yaklaşık değerler olduğu anlaşılmalıdır.

Eksileri:Kullanıcılar uzun süredir geliştiricilerden uygulamada daha fazla öğün (şimdi 4), sonuçta çoğu kesirli, günde altı öğün yemek yapmalarını ve manuel ürün girişi geliştirmelerini istiyor. Sunulan tüm gramları istenen işarete kaydırmak elverişsizdir. Çok zaman ayırın.

YAZIO

Nereden indirilir : Google Play, App Store

Artıları : İlk olarak, uygulama çok güzel, tasarımcılar ellerinden gelenin en iyisini yapmış gibi görünüyor. İkincisi, her ürüne bir fotoğraf eşlik ediyor ve sonuç olarak YAZIO parlak bir dergi gibi görünüyor. Aynı zamanda, program kalori hesaplamak için gerekli tüm işlevlere sahiptir – tüm makrolarla hazır bir ürün tablosu, kendi ürünlerinizi ekleme ve bir favori listesi oluşturma, bir barkod tarayıcı, spor ve aktivite izleme, ağırlık kaydetme.

Eksileri: Hazır yemekler için kendi tariflerinizi ekleyemezsiniz, malzemelere göre girmeniz gerekecektir. YAZIO, besinleri (şeker, lif ve tuz) takip etmenize, vücut yağ yüzdesini, kan basıncını, kan şekerini takip etmenize ve göğsünüzü, belinizi ölçmenizi sağlayacak, ücretli bir Pro sürümüne sahiptir. ve kalçalar. Ancak kullanıcılar, ayarların önemsiz olduğundan ve bazen abonelik ücretinin iki kez ücretlendirildiğinden şikayet ediyor. Ayrıca, yanlışlıkla bir uygulamayı telefonunuzdan silerseniz, tekrar premium hesap için ödeme yapmanız gerekir.