Gerçek Seo Nedir? Nasıl Yapılır?

Gerçek Seo Nedir? Nasıl Yapılır?

Seonun sayısız teknikleri var. Çoğu matematiksek ve arama motoru temel alınarak yapılıyor. Seonun anlamını hepimiz biliriz. Ancak gerçek Seonun ne olduğunu çoğumuz bilmiyoruz. Makalemizde gerçek seo nedir? Nasıl yapılır? bunu irdelemek istiyoruz.

Gerçek seo, tüm seo kurallarının ötesinde anahtar kelime bağımlılığından kurtulmuş seodur. Arama motorları için benzersiz haliyle eşsiz bir sanat eseridir. Kendini okutan ve merak uyandıran bir yazı tipidir. Web sayfalarımız baz alındığında ilgi uyandıran bir web içeriğidir. Gerçek seo nedir? Sorularının yanıtını arama motorları optimizasyonu ile ölçemezsiniz. Gerçek Seoya sahip bir içeriğin bunlara ihtiyacı olmadığı gibi kendini okutturan ve takip ettiren haliyle bambaşka bir havası vardır.

Seoda önemli olan Google yahut başka arama motorlarında ön sıralarda yer almaktır. Bunu sağlamak için içeriğin seo tekniklerinden çok okutturma tekniğine sahip olması daha önemlidir. Yazının dikkat çekmesi asıl seo ve gerçek seodur. İçeriğin kendini okutturması ve kullanıcıyı kendine bağlaması, misafirlerin web sayfasında harcadığı vakti arttırdığından önemli bir kazanç oluşturur. Web sayfalarına adım atan kullanıcılar ne kadar etkileşim içinde bulunursa web sayfasının değeri o kadar artar. Organik ziyaretçiler arama motorlarının kendilerini yönlendirdiği ilk sayfalardaki linklere doluşurlar. Ancak sayfalarda kalma süreleri, içeriğin teknik seosundan ziyade ilgi çekici haline bağlıdır.

Ziyaretçilere içerikleri okutturabilmek için ilgi çekici bir görsel, cazip bir başlık ve akıcı üslupla yazılmış kendini okutturan makalelere ihtiyaç vardır. Ne kadar dikkat çekerseniz Adesence gelirlerinizle beraber Page Rank sıralamanız o kadar artacaktır. Makalelerin teknik kısımları arama motorlarındaki botların ilgisini çeker. Ancak ziyaretçiler kesinlikle bunlarla ilgilenmezler. Onlar kendi aradıklarını karşılayacak sohbet tadında içeriklerin bağımlılarıdır. Bu nedenle fazla içeriğe sahip olmakla kazancınız artmaz. Seo teknikleri ile örülmüş makale kirliliği ile gelir elde edilmesi garanti değildir. Önemli olan ben buradayım diyen makalelerdir. Görsellerle güçlendirilmiş bu makaleler, gerçek seo nedir? Sorularının asıl yanıtıdır.