Lazer Epilasyon Konusunda Bildiklerinizi Unutun

Lazer Epilasyon Konusunda Bildiklerinizi Unutun

İnsanların vücutlarının bazı bölgelerinde tüylerin çıkması son derece doğaldır. Ergenlik dönemine kadar çoğu zaman daha ince ve görünmez bir yapıda olan bu tüyler, ilerleyen yaş ile beraber çok daha belirgin bir hale gelir. Bu durumda da pürüzsüz bir görünüme sahip olmak isteyenler tüylerinden kurtulmak adına araştırmalarına başlarlar. İlk başlarda bu araştırmalar esnasında karşılarına çıkan yöntemler klasiktir. Yani temel amaç yalnızca bölgenin tüylerinden arındırılmasıdır. Bu yöntemlerin kullanılmasından sonra tüyler belirli bir sürenin geçmesi ile beraber tekrardan çıkacaktır. Daha önceki dönemlerde lazer epilasyon Malatya uygulaması adına gerekli teknoloji tam olarak gelişmediği için de insanlar klasik olarak kullandıkları yöntemlere devam ediyorlardı.

 

Lazer Epilasyon Teknolojisi

 

İlerleyen zaman ile beraber artık lazer epilasyon Malatya uygulaması ile alakalı gözle görülür değişimler meydana gelmeye başladı. İnsanların da bu konudaki isteklerinde ortaya çıkan artış sonucunda artık isteyen herkes lazer epilasyon ile istenmeyen tüylerinden kurtulmayı başarıyor. Genel olarak lazer epilasyon söz konusu olduğunda doğru yanlış pek çok farklı bilgi onların karşılarına çıkıyor. Bundan dolayı da kimileri yanlış bilgileri doğru kabul ederek bu uygulamanın onlara istediklerini vermeyeceğini düşünüyorlar. Gerçekte ise lazer epilasyon uygulaması ile birlikte temel hedef tüylerin köklerinin yok edilmesidir. Tüylerin kökleri olmadığı zaman tekrardan büyümeleri gibi bir durum da söz konusu olmayacaktır. Bu da insanlara istediklerini en iyi şekilde verecektir.

 

Buz Lazer Uygulaması

 

En iyi şekilde lazer epilasyon Malatya uygulamasını yaptırarak başarılı sonuçları elde etmek isteyen pek çok kişinin son dönemlerdeki tercihi buz lazer olmaktadır. Üstelik bu lazer hem kadınlarda hem de erkeklerde aranılan sonuçları vermektedir. Buz lazer uygulaması ile beraber herhangi bir acı ya da ağrı hissi ortaya çıkmadan istenmeyen tüylerin kalıcı bir şekilde ortadan kaldırılması da sağlanmış olacaktır. Buz lazer teknolojisinin en önemli özelliklerinin başında, Diyode, Nd:YAG ve Alexandrite dalgalarının hepsini tek bir cihazda birleştirmesi gelmektedir. Bu sayede bilindik lazer epilasyon uygulamalarına oranla çok daha yüksek başarı oranlarına sahip olmaktadır.

 

Gerçekleştirilecek olan lazer epilasyon Malatya uygulaması tüylerin köklerini hedef almaktadır. Kademeli bir ısıtma özelliğini içerisinde barındıran özel cihazı sayesinde kıl kökleri etkili bir şekilde tahrip edilmektedir. Aynı zamanda yapılan işlem sırasında çevresinde olan dokulara da asla zarar verilmemektedir. FDA onaylı olan buz lazer uygulaması esnasında kişi herhangi bir acı hissi ile karşı karşıya kalmamaktadır. Birçok kişinin aklında bu tarz uygulamaların sonrasında tekrardan tüylerin çıkıp çıkmayacağı sorusu yer alabilmektedir. Ancak doğru şekilde uygulanacak olan buz lazer işlemi ile beraber köklerin tekrardan oluşması gibi bir durum asla söz konusu olmayacaktır.

 

Cihaz ismini sahip olduğu soğutucu başlıktan almaktadır. Buz başlık sayesinde lazer epilasyon Malatya uygulaması sırasında cilt soğutulmakta ve acı hissinin oluşması da engellenmektedir. Lazer epilasyon yaptıracak olan insanların en fazla korktukları konulardan bir tanesi uygulama sonrasında ciltte yanık ya da leke sorununun ortaya çıkmasıdır. Ancak buz lazer uygulaması ile beraber bu tarzdaki sorunların kendini göstermesi de engellenmektedir. Lazer epilasyon uygulaması esnasında lazer ışınları tarafından kıl kökleri yok edilirken buz başlık da ciltte şok etkisini ortaya çıkartarak konforlu epilasyonu sağlamaktadır. Günümüzde artık konu lazer epilasyon olduğu zaman insanların karşılarına pek çok farklı isim çıkmaktadır. Ancak bu aşamada insanların seçimlerini dikkatlice yapması önemlidir. Lazer epilasyon uygulaması sırasında sorun yaşamak istemeyenler, https://www.gulbaharsarac.com/ üzerinden aradıkları sonuçları bulabilirler.