Marmaris Göz Hastalıkları ve Cerrahisi uzmanı Op. Dr. Mustafa Eren Muayenehanesinde Hasta Kabulüne Başladı

  • 28 Eylül 2021
  • 2.343 kez görüntülendi.
Marmaris Göz Hastalıkları ve Cerrahisi uzmanı Op. Dr. Mustafa Eren Muayenehanesinde Hasta Kabulüne Başladı

Marmaris göz hastalıkları ve cerrahisi uzmanı OP. DR. Mustafa Eren muayenehanesinde hasta kabulüne başladı. Bu sayede hızlı ev güvenilir hizmet anlayışı ile Marmaris’ te yer alan kapsamlı göz muayenesi ya da göz estetiği ameliyatlarından yararlanmak mümkün.

Marmaris Göz Hastalıkları ve Cerrahisi uzmanı Op. Dr. Mustafa Eren, profesyonel çalışmaları ile birlikte kendi özel muayenehanesinde hizmet vermeye devam ediyor. Marmaris Göz Doktoru ihtiyacınızda ise Çıldır Mahallesi, Seyfettin Kemal Elgin Bulvarı, Mehmet Erden Apartmanı no: 32 / 12 adresinde hasta kabulü yapıyor. Bu sayede göz muayenesi olmak isteyen ya da göz estetiği, katarakt ameliyatı gibi cerrahi müdahale gereken işlemler için de ilk adres olarak gene klinikten yararlanmak mümkün oluyor.

Göz hastalıklarının teşhisi ve tedavi süreci son derece önemli rol oynamaktadır. Bu özelliklerine bakıldığı zaman sistemli yararlanma sağlayabilmek de son derece önemli olmaktadır. Yapılan röportaj ile birlikte; Op. Dr. Mustafa Eren, çocuk göz sağlığı ve yetişkin göz sağlığı olmak üzere her alanda hizmet verdiğini açıklamaktadır. Öyle ki erken çocukluk dönemi denilen 2 – 3 yaştan itibaren düzenli olarak yıllık göz muayenelerinin yapılması gerektiğini önemli olarak vurgulamaktadır. Çocuk göz muayenesi, çocuk göz sağlığı ve çeşitli cerrahi çalışmaları ile birlikte alanında en iyi doktor olduğunu yapmış olduğu çalışmaları ile kanıtlamıştır. Ayrıca yetişkin göz sağlığında yakın ya da uzağı görememe durumu, göz kuruluğu tedavisi, göz yaşı kanalı tıkanıklığı tedavisi ve katarakt tedavisi başta olmak üzere çeşitli tedavi çalışma alanları olduğunu vurgulamıştır. Bu özelliği ile birlikte her hastalığın geçmişine göre tanı konulması ve tedavi sürecinin irdelenmesi gerekliliğini vurgulamıştır. Göz hastalıklarının yanı sıra, göz cerrahisi konusunda da gerek katarakt ameliyatı gerekse estetik göz ameliyatları çalışmalarını sağladığını belirtmiştir. Alanında yetkili ve profesyonel çalışmaları bulunan hekimimiz aktif olarak Marmaris’ te muayenehanesinde tedavi süreçlerini yürütmektedir. Göz hastalığı bulunan, göz muayenesi ya da göz ameliyatı gibi süreçlere birlikte karar vermek ve tedavi olmak amacı ile sizleri muayenehanesine beklemektedir.