Pluryal Cam Dolgu ile Yanak Dolgusu

Pluryal Cam Dolgu ile Yanak Dolgusu

Yanak dolgusu elmacık kemiği çevresinde ve üzerinde hacim arttırmak için uygulanan, çok tercih edilen bir dermal dolgu işlemidir. Cilt katmanının altında hacim kazandırarak, kırışıklıkları ve ince çizgilerin de azalmasında etkilidir.

Yanak göz çukurunun alt kenarı, burun deliğinden ağız köşesine kadar olan kıvrım (nazolabial kıvrım) ve ağız köşesinden kulağa kadar olan çizgi ile sınırlanan bir alandır. Yanak bölgesinde uygulama gerektiren yere hyaluronik asit içeren dermal dolgu maddeleri enjekte edilmektedir.

Cildimizde doğal olarak bulunan hyaluronik asit cildi nemlendiren, elastikiyet kazandıran bir moleküldür. Hacminin 1000 katı kadar su tutma kapasitesi ile uygulandığı alana yoğunluk kazandırmaktadır.

Yanak dolgusu yoğunluk kaybı, kilo kaybı veya yaşlanmadan kaynaklı düzleşme ve oyuk yanaklar için ameliyatsız uygulanan ideal bir çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır. Yanak dolgusu ile yanakların daha dolgun ve elmacık kemiklerinin daha belirgin görünmesi sağlanarak cilt daha genç ve sağlıklı bir hale gelebilmektedir.

Pluryal Cam Dolgu ile Yanak Dolgusu

Pluryal Cam Dolgu™ ile Cam Gibi Pürüzsüz Yanaklar

Cam Dolgu, Premium Teknolojisi ile üretilen yeni nesil bir dermal dolgu yöntemidir. İçeriğinde viskoelastik, saf, izotonik ve homojenize hyaluronik asit molekülü bulunmaktadır. Yanaklardaki hacim kaybını geri kazandırmak, derin kırışıklıkları, kıvrımları düzeltmek ve yüz hatlarını yeniden şekillendirerek daha iyi bir görünüm elde etmek için ideal bir çözümdür. Estetik görünümü iyileştirmek amacıyla uygulandığı gibi yüz lipoatrofisi, yara izleri, morfolojik asimetri gibi tıbbi onarıcı amacıyla da uygulanmaktadır.

Cam Dolgu dokuda homojen olarak dağılmaktadır. Yanaklarda doğal bir görünüme ve pürüzsüz bir dokunuşa neden olmaktadır. Ayrıca kaldırma etkisi de yaratmaktadır. Yüz hatlarının cam gibi keskin bir şekilde belirginleşmesi ve yanakların cam gibi pürüzsüz bir görünüme kavuşması için Cam Dolgu en çok tercih edilen ve güvenilir dermal dolgulardandır.

Cam Dolgu ile Yanak Dolgusu Yaptırmanın Avantajları

Yanak dolgusu, ameliyatsız bir işlem olduğundan dolayı uygulamadan sonra herhangi bir iyileşme süresine gerek duyulmamaktadır. Kullanıcılar işlemden hemen sonra günlük aktivitelerine geri dönebilmektedir.

Uygulama sonrası sonuçlar istenildiği gibi olmadığı takdirde dolguyu eriten maddeler kullanılarak dolgu etkisi tamamen ortadan kaldırabilmektedir. Aynı zamanda yerleştirildikten sonra değiştirilebilmektedir. İstenilen sonuç elde edilene kadar daha fazla dolgu eklenebilmektedir.

Yanak dolgusundan sonra ciddi bir yan etki riski bulunmamaktadır. Yanak dolgusu uygulamasından hemen sonra yanaklardaki etki ve değişim ortaya çıkmaktadır.

Pluryal Cam Dolgu ile Yanak Dolgusu

Yanak Dolgusu Fiyatları

Yanak dolgusu fiyatları kullanılan ürüne ve kullanılan ürün miktarına bağlı olarak farklılık göstermektedir. Cam Dolgu ile yanak dolgusu uygulaması için www.camdolgu.com linkinden size en yakın Cam Dolgu kliniğine ulaşarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.