Yağmurlu Günler İçin Kombin Önerileri

  • 01 Haziran 2021
  • 1.513 kez görüntülendi.
Yağmurlu Günler İçin Kombin Önerileri

Yağmurlu günler yavaş yavaş yüzünü göstermeye başlamışken; bizler de sizler için yağmurlu günlerde yapılabilecek olan kombinleri araştırdık ve 3 farklı kombin önerisi ile karşınızdayız.

Yağmurlu bir günde ne giyeceğine bir türlü karar veremeyen ve iki arada bir derede kalan hanımlar; bu yazımızı mutlaka okuyun. Sizler için yağmurlu günlere özel kombin önerileri hazırladık. 3 farklı kombin önerimiz arasından, tarzınız için en uygun olanı bulabilir ve bu sayede siz de yağmurlu günlerde istediğiniz şıklığı bulabilirsiniz. Sezonun moda trendleri baz alınarak hazırlamış olduğumuz bu öneriler; genç kızların da, olgun bayanların da rahatlıkla tercih edebilecekleri kombinlerdir.

Haki Yeşilini Kullanabilirsiniz

Sezonun en moda renkleri arasında yer alan Haki yeşili; yağmurlu günler için oluşturulabilecek olan kombinler arasında bulunuyor. Yukarıdaki resimde olduğu gibi Haki yeşili bir paltoyu, içerisine siyah bir badiyi ve altına da dar kar kesim siyah renkte pantolonu kombininizde tercih edebilirsiniz. Pantolon yerine taytları da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bot tarzı dolgu topuklu bir ayakkabı ve kışın da kullanılan güneş gözlüğü; kombininizi taçlandırmanız adına yeterli olacaktır.

Pudra Rengiyle Havanın Kasvetini Ortadan Kaldırın

Genelde bayanlar olarak pudra rengini Sonbahar/Kış sezonu içerisinde pek fazla tercih etmesek de; yağmurlu havalarda bu rengi kombinlerinizde sıkça kullanabilirsiniz. Bu şekilde yağmurlu havanın hüznünü ortadan kaldırabilir ve modunuzu yükseltecek olan bir stil oluşturma imkanı bulabilirsiniz.  Yukarıdaki resimde de görüldüğü gibi; pudra rengi bir çanta ve bir ceket ile kombin çok daha havalı bir hale gelecektir. İçerisine de yine aynı renkte bir bluz ya da beyaz renkte bir gömlek tercih edebilirsiniz. Kot pantolon ise bu kombinin tercih edilmesi gereken alt giyim modeli olarak dikkat çekiyor. Platform topuklu bir ayakkabı ya da dolgu topuklu bir bot ile bir kol saati alarak kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Jean Pantolon Üzeri Siyah Çizme

Tabi yağmurlu günler denilince jean pantolonların yeri de bir ayrı oluyor. Jean pantolon; yağmurlu günlerde özellikle genç bayanların en sık başvurduğu kombinler arasında yer alıyor. Jean pantolon üzerine dizüstü, siyah renkte ve topuklu bir çizme de temin etmelisiniz. Üst giyimde ise salaş bir kazak üzerine trençkot tercihinde bulunabilirsiniz. Trençkot yerine ceket giymeniz de mümkün. Bavulumsu tarzda bir sırt çantası ya da kol çantası ile kombininizi tamamlayabilirsiniz. Bu kombin; yağmurlu günlerin en moda kombin önerileri arasındadır.